Політика конфіденційності

 1. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2011 року № 2297-VI, оформлюючи Замовлення в Інтернет-магазині, Покупець надає Продавцю згоду без будь-яких застережень на обробку персональних даних, та підтверджує , що повідомлено про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», мету обробки даних, про можливість зміни мети обробки Ваших персональних даних, доступ до персональних даних третіх осіб, надання власником персональних даних часткового або повного права обробки персональних даних іншими суб’єктами відносин , пов’язаних з персональними даними, та про можливість розповсюдження персональних даних, на що Покупцем надано згоду без будь-яких застережень.
 2. Метою обробки (також збору) персональних даних Покупця є забезпечення реалізації відносин у сфері задоволення суспільних потреб фізичних осіб у товарах, роботах, послугах, надання послуг з технічного обслуговування, ремонту та діагностики товарів, відносин у сфері торгівлі відповідно до видів діяльності власника персональних даних фізичних осіб, персональні дані яких обробляються в ході господарської діяльності, цивільного, господарського, законодавства, законодавства про захист споживачів.
 3. Покупець підтверджує та погоджується, що Продавець має право використовувати інформацію: для реєстрації Покупця на Сайті, для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем, включаючи передачу інформації третім особам, задіяним у процесі виконання Замовлення та виконання інших умов оферти, для оцінки та аналізу роботи Сайту, для інформування Покупця про проведені Продавцем акції та в інших цілях.
 4. Якщо Покупець не бажає, щоб його персональні дані оброблялися, то він має звернутися до Служби роботи з Покупцями через форму зворотного зв’язку на Сайті. У такому разі вся отримана від Покупця інформація (у тому числі логін та пароль) видаляється з купівельної бази, і Покупець не зможе розміщувати Замовлення на Сайті. Для ідентифікації Покупця Продавець може запросити додаткову інформацію, таку як: повні ПІБ Покупця, логін та пароль до доступу на сайт, інформацію про останні зроблені замовлення Покупцем, або запросити письмову заяву від Покупця на видалення його персональних даних із Сайту. Вилучення інформації здійснюється протягом 10 робочих днів з моменту отримання заяви від Покупця.
 5. Продавець має право спрямовувати Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки, він повинен змінити відповідні налаштування у своїх персональних даних на Сайті або звернутися до Служби роботи з Покупцями через форму зворотного зв’язку на Сайті.
 6. Продавець зобов’язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Покупцем.
 7. Не вважається порушенням зобов’язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих вимог закону.
 8. Продавець має право використовувати технологію «cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.
 9. Продавець отримує інформацію про ip-адресу Відвідувача Сайту. Ця інформація не використовується для встановлення особи Відвідувача.
 10. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.
 11. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем/Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачі її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації».